Conversation Classes

CLA Conversation Classes İngilizceyi veya fransızcayı konuşmada pratik temeline dayanan metoduyla en kısa zamanda İngilizcenizi veya fransızcanızı geliştirmenizi sağlayarak , çeşitli aktiviteler sunar.

CLA Conversation Classes bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır:

Kanadalı Öğretmen ile yoğun derecede İngilizce veya fransızca Konuşmak. Düzenlediğimiz programlarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi konusunda uzman Kanadalı İngilizce ve fransızca öğretmenleridir. Başka işleri olup İngilizce veya eğitimini ek olarak yapan kişiler,turistler,yurtdışında 1 ay kalıp bende yaparım diyen kişiler vb. kurumumuzda yer almamaktadır. Herkes aktif olarak sadece ve sadece İngiliz ve fransız dilleri Eğitimi üzerine çalışmaktadır.

Temel prensibimiz sunduğumuz eğitimleri kaliteden asla taviz vermeden ,katılımcıları şartlar öne sürerek zorlamadan asgari ve makul fiyatlarla her zaman aynı çizgi doğrultusunda devam ettirmektir.

Kur süreleri, programların yoğunluğuna bağlı olarak 1 ile 3 Ay arasında değişir. Bu sistemde bir kur 48 Ders saati sürer.Hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 4  farklı program uygulaması mevcuttur. Haftada 6 dersin uygulandığı bu programlarda orta düzeyde İngilizce veya fransızca bilen bir öğrenci, 6 ayda ileri düzeyde ingilizce veya fransızca konuşma şansına sahiptir.

E-mail: info@clacanada.com