Kanada'da Ingilizce

Canadian Language Academy , Kanada’nın en kaliteli dil okullarının temsilciliğini üstlenmiş olup, Kanada’da yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilere eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu doğrultuda Canadian Language Academy, öğrencilerinin yabancı dil öğrenmek istemekteki amaçlarını ve Kanada’da eğitimden beklentilerini göz önünde bulundurarak öğrencilere en uygun dil okulunu bulmaları konusunda yardımcı olmaktadır.
Kanada’da dil okulları, ülkenin resmi dilleri olan İngilizce ve Fransızca’yı öğretecek şekilde tasarlanmıştır. Quebec eyaletinde ağırlıklı olarak Fransızca konuşulmasından dolayı Fransızca dil okulları daha çok bu eyalette bulunmaktadır.
Kanada’da özel dil okullarının yanı sıra neredeyse tüm üniversite ve kolejlerin yabancı dil programları mevcuttur. Bu kurumlarda öğrencilere genel ve özel amaçlı yabancı dil programları sunulmaktadır.
Kanada'da dil eğitiminizi alırken aynı zamanda staj yapmanız da mümkündür. Staj programları, seçeceğiniz herhangi bir dil programı ile eşzamanlı olarak sunulan ve Kuzey Amerika’da iş tecrübesi kazanmanızı sağlayan programlardır. Staj programları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

E-mail: info@clacanada.com