INGILIZCE &FRANSIZCA ÖGRENMEYI ERTELEMEYIN

İngilizce ve fransızca 2010 Özel Kampanyalarımız devam etmekte olup kayıtlarımız devam etmektedir. Üstelik tüm fiyatlarımız peşin fiyatına Kredi Kartına Vadelidir.

Neden CLA: Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapmakta olup, bütün yönleri ile İngilizce ve Fransızcayı öğretiyoruz. UNUTMAYIN İNGİLİZCE VE FRANSIZCAYI BİLENLERE BÜTÜN KAPILAR HER ZAMAN - HER YERDE AÇIKTIR.

CLA CANADA Genel İngilizce ve Fransızca programlamız, 12 Seviye eğitim süresinden oluşmaktadır. Ayrıca maksimum 4 kişi özel VIP sınıflarımızda eğitimler verilmektedir.

Canadian Language Academy'de Genel İngilizce yada Fransızca dersleri maximum 4 kişilik özel sınıf ortamında eğitim verilmektedir.CLA 'da veya YURTDIŞINDA eğitim İle ilgili detay bilgi için 0212 2529033-34 nolu telefonlardan randevu alınmalıdır.

NOT:CLA'da Peşin fiyatına Kredi Kartına vadeli , ödeme seçeneklerimiz mevcuttur ve kontenjanlarımız sınırlı sayıdadır.

TOEFL CLA VIP

IELTS CLA VIP

Conversation VIP

  • TOEFL demek İngilizceyi Konuşmak,yazmak,okuduğunu anlamak ve beklentilerinizi profesyonelce karşılamak demektir.TOEFL Tüm Dünyada en geçerli olan ingilizce yeterlilik sınavıdır.Amacınıza ulatığınız zaman 2 yıl süre ile binlerce üniversitenin ve işletmelerin kapısı size açılacaktır.Eğitim hayatınızda başarılı olmak ve Kariyerinizde yükselmek istiyorsanız bu sınvdan mümkün olduğunca yüksek not almanız gerekmektedir.
  • Bütün bu sebeplerin farkındayız , Bu bilinçle sizi 4 kişilik özel sınıf ortamımızda TOEFL eğtimi almaya devam ediyoruz. Toplamda 64 saat eğitim alıcak ve bu sınavı başaracaksınız. Genelde TOEFL eğitimleri 10 kişi ve üzeri sınıflarda verildiğinden öğrenciler başarı gösterememekte olup sınavdan istedikleri notu alamamaktadır.Bunun farkındayız ve derslerimiz maksimum 4 Kişilik özel sınıflarda verilmektedir.
  • TOEFL sınavından alacağınızı notun size yaşamınızın her alanında faydalı olacağının farkındayız.

  • TOEFL eğtimleri ile ilgili bilgi için info@clacanada.com veya 0212 2529033-34 telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
  • Kredi Kartına 12 Ay vadeli , ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

IELTS sınavına giren kişilerin konuşma, okuma, yazma ve dinlemeden oluşan dört bölümü tamamlaması gerekir. En yüksek skor 9’dur ve kişinin her alanda kendini yeterince ifade edebildiğini belirtir. Dinleme ve konuşma bölümleri Akademik ve Genel IELTS sınavlarının ikisinde de aynıyken okuma ve yazma bölümleri farklılık gösterir. Sınav süresi 2 saat ve 45 dakikadır. Dinleme, okuma ve yazma bölümleri aynı gün içinde ara vermeden tamamlanmalıdır. Konuşma bölümü ise sınavdan bir hafta önce ya da sonra tamamlanabilir

Bu tür sınavlarda başarı öğretmenler ve öğrenciler arasında sağlanan özel sınıf ortamındaki yakın diyalogla sağlanmaktadır.

IELTS ( International English Language Testing System) Tüm Dünyada en geçerli olan ingilizce yeterlilik sınavıdır.Amacınıza ulatığınız zaman 2 yıl süre ile binlerce üniversitenin ve işletmelerin kapısı size açılacaktır.Eğitim hayatınızda başarılı olmak ve Kariyerinizde yükselmek istiyorsanız bu sınvdan mümkün olduğunca yüksek not almanız gerekmektedir.

SINIFLARIMIZ 4 KİŞİLİK ÖZEL CLA VIP SINIFLARDIR.

IELTS sınavından alacağınızı notun size yaşamınızın her alanında faydalı olacağının farkındayız.

IELTS eğtimleri ile ilgili bilgi için info@clacanada.com veya 0212 2529033-34 telefon numaralarına başvurabilirsiniz.

Kredi Kartına 12 Ay vadeli , ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

    • Özel KONUSMA SINIFLARI

İngilizce ve fransızca Konuşma Sınıfları (Conversation Class) programlarımız devam ediyor. İngilizcenizi veya fransızcanızı geliştirmek için sizleri öğrencilerimiz için yabancı öğretmenler eşliğindeki Konuşma Kulüplerimize katılmaya, güncel konuları tartışarak konuşma becerilerinizi geliştirmeye davet ediyoruz.

Conversation Sınıflarda günün konusu katılımcıların aktif katılımı ve Öğretmenlerin daha önceden belirlemiş olduğu konuşmalarıyla işlenmektedir.
Aşağıda bilgilerinize sunduğumuSz program konularını inceleyip arzu ettiğiniz yeni konular önerebilir veya özellikle üzerinde durmak istediğiniz konular ile ilgili sorular hazırlayarak çalışmaların sizin ve arkadaşlarınız için daha cazip ve verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Konuşma sınıfları eğtimleri ile ilgili bilgi için info@clacanada.com veya 0212 2529033-34 telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Kredi Kartına 12 Ay vadeli , ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.SINIFLARIMIZ 4 KİŞİLİK ÖZEL CLA VIP SINIFLARDIR.