Genel Fransizca Programlar

Kur süreleri, programların yoğunluğuna bağlı olarak 2 ile 4 Ay arasında değişir..

Bu sistemde bir kur 48 Ders saati sürer. Hafta içi sabah (* Ekonomik ve hızlandırılmış program.), hafta içi öğleden sonra( * Ekonomik Program), hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 6  farklı program uygulaması mevcuttur

Detay bilgi için tıklayınız..

Özel Ders Fransizca Egitim

Kurumsal Fransizca

Türk ve/veya Kanada'lı öğretmen seçeneğiCLA, başlangıç ve orta hazırlık düzeyindeki öğrencilerini öncelikle en hızlı şekilde gramer alt yapılarını sağlam kurarak, kelime hazinesi ve tabi ki pratik yeterliliğine ulaştırmaktadır. Bu nedenle; fransızcaya başlangıç olarak Türk eğitmenle programa başlatmaktadır.

Orta ve ileri düzeydeki öğrenciler için ise yabancı eğitmenler, dilde daha fazla akıcılık kazandırmak, farklı ortamlara ait konuşma üsluplarını oluşturmak ve kelime hazinenizi daha fazla genişletmek amacı ile devreye girer.Orta ve ileri düzeydeki öğrenciler için ise yabancı eğitmenler, dilde daha fazla akıcılık kazandırmak, farklı ortamlara ait konuşma üsluplarını oluşturmak ve kelime hazinenizi daha fazla genişletmek amacı ile devreye girer. Kısaca; Türk öğretmenler binanızı en kısa sürelerde sağlamlaştırarak temellerle inşa eder,Yabancı öğretmenler de evinizin süslemelerini ve dekorasyonunu tamamlar.

Burada dikkat edeceğiniz nokta kendi programınızı kendinizin tespit edeceğidir !

Şirket İçinde Eğitim

Eğitim anlaşma yapılan şirketin kendi binasında uygulanmaktadır. CLA'nın şirket içerisinde eğitim verebilmesi için gerekli olan ortam şirket yetkilileri tarafındansağlanmalıdır.Yazıtahtası,tv,video,kasetçalar v.b gerektiğinde ekstra teknik ekipmanların Bulunduğu iş ortamından ve gürültüden soyutlanmış bir ortam sağlanmalıdır.
Şirket Dışında Eğitim

CLA anlaşma yapmış olduğu şirketin personeline seviye tespit uygulanmasının ardından sadece o şirkete ait personelin bulunduğu özel gruplar oluşturmaktadır. Grubun gelişimini olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı dışardan öğrenci katılımı uygun görülmemektedir.”